باشگاه همراهان رویال کلاسیک

تالار رویال کلاسیک بستری را برای شما عزیران راه‌اندازی کرده است تا علاوه بر بهره‌مندی شما عزیزان از امکانات و خدمات ما، با توجه به خدماتی که دریافت کرده‌اید، از تالار  امتیاز وفاداری کسب کنید. با استفاده از این امتیاز وفاداری می‌توانید در مناسبت‌ها و رویدادهای بعدی خود، از تخفیفات ویژه برای استفاده از امکانات تالار بهره‌مند شوید.

با عضویت در باشگاه مشتریان تالار رویال کلاسیک، شما به اطلاعات جدیدترین رویدادهای تالار و تخفیفات ویژه‌ای که برای شما آماده کرده‌ایم دسترسی خواهید داشت. بعلاوه بر این، شما می‌توانید از امکاناتی نظیر رزرو تالار با تخفیف، دسترسی به اطلاعات جدیدترین رویدادهای تالار و ارائه پیشنهادات خاص برای شما بهره‌مند شوید.

جهت مشاهده امتیاز خود وارد شوید

روش‌های دریافت امتیاز :

شما همراهان گرامی می‌توانید از طریق روش‌های زیر، امتیاز باشگاه همراهان رویال کلاسیک خود را افزایش دهید.

5 امتیاز برای دعوت از دوستان

5 امتیاز برای ثبت نظر

امتیاز به ازای پرداخت در سایت

جهت دعوت از دوستان و آشنایان خود برای استفاده از امکانات تالار رویال کلاسیک، می‌توانید به صفحه حساب کاربری خود مراجعه کنید و از بخش امتیاز باشگاه لینک دعوت خود را مشاهده کنید و این لینک را در اخیار دوست یا آشنایانتان قرار دهید. با ثبت نام ایشان در سایت و استفاده از خدمات ما، شما هم امتیاز دریافت می‌کنید و می‌توانید از خدمات ما با تخفیف ویژه استفاده کنید. در همین صفحه می‌توانید تمامی روش‌های دریافت امتیاز را هم مطالعه کنید.

انقضای امتیازات:

در حال حاضر امتیازات کسب شده در باشگاه همراهان رویال کلاسیک فاقد تاریخ انقضا می‌باشد و می‌توانید با خیال راحت و بدون دغدغه، هر زمانی که نیاز داشتید، از خدمات تیم حرفه‌ای رویال کلاسیک استفاده کنید.

باشگاه همراهان